четвер, 4 червня 2020 р.

Зі святом всіх шанувальників дитячої книги!!!
2 квітня – Міжнародний день дитячої книги, свято, яке відзначається з 1967 року в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
Книга – це найкращий друг і порадник дитини. Кожна книга здатна не тільки інформувати та навчати дітей, але і дарує яскраві емоції, фантазії, мрії та справляє незабутнє враження.
 У бібліотеці для дітей м.Тлумач чекають своїх читайликів книжкові родзинки. Маємо і новинки, які задовольнять смаки найвибагливіших гурманів. Щоб наші юні друзі зростали в дружбі з книгою, бібліотекарі розробили нові цікаві книжкові виставки.
Сподіваємось, що скоро бібліотека відчинить свої двері для юних книгоманчиків, щоб вони знову змогли поринути у цікавий і захоплюючий книжковий світ! До зустрічі у бібліотеці!

1 коментар:

  1. Кохання і маски... Це оповідання було написано задовго до коронавірусу. Але тепер може бути особливо цікавим. :) Дніпровський автор бестселерів на американському, італійському і іспанському Amazon Дмитро Бондаренко читає своє оповідання "Очі карії" зі збірки "Кохати по-дніпропетровськи".

    https://youtu.be/Pc2nXsfyKQM

    ВідповістиВидалити