пʼятниця, 23 листопада 2018 р.

Читацька конференція: "Голодні очі, знищене дитинство"


«Ні труни, ні хрестів І ні тризни!
Прямо в яму, На віки-віків!
Чорна сповідь Моєї Вітчизни
І її затамований гнів»
Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим.
Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.
Головне у роботі бібліотеки для дітей, по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію.

Тому до цієї дати працівники бібліотеки  провели  читацьку конференцію «Голодні очі, знищене дитинство». Під час заходу учні 4-А класу та викладач історії тлумацької гімназії, Кликайло Оксана Михайлівна, ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії.
Наприкінці заходу був проведений огляд літератури «Голодомор – вінок терновий України», під час якого бібліотекар Присяжнюк Віра Юріївна ознайомила користувачів з книжковими виданнями, в яких міститься інформація про страшні роки голодомору в Україні.

Немає коментарів:

Дописати коментар