четвер, 26 квітня 2018 р.

«Лунає над світом Чорнобиля дзвін» виставка реквієм


Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року в Чорнобилі, ось уже стільки  років не втихає у нашій свідомості. Від аварії на ЧАЕС в Україні постраждали мільйони людей. Ця трагедія зачепила долю кожного українця, сколихнула життєве дерево багатомільйонного народу.
 До цієї чорної дати в бібліотеці для дітей м.Тлумач було представлено користувачам виставку реквієм «Лунає над світом Чорнобиля дзвін». На ній представлено документальні книги очевидців цієї трагедії, книги фотоальбоми та художні твори українських письменників про Чорнобиль.
  Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. У ході своєї роботи бібліотекарі старалися привернути увагу юних користувачів до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя. 

Немає коментарів:

Дописати коментар