пʼятниця, 6 квітня 2018 р.

«Веселі барви Великодня» Літературно - етнографічний коллаж


Незабаром Великдень - одне з найбільших і найшанованіших, після Різдва, християнських свят. Великдень - свято оновлення та очищення людської душі. Воскресає природа, воскресає життя. Усі люди готуються до свята заздалегідь - випікають паски, роблять писанки та крашанки.
Бібліотека для дітей провела літературно - етнографічний коллаж «Веселі барви Великодня». Під час заходу бібліотекар читального залу розповіла маленьким користувачам про походження свята, про традиції та народні вірування. А ще звучали вірші Марійки Підгірянки з книжки «Марійчин Великдень» та Віри Багірової «Хай славиться Паска Господня», «Найкраща крашанка» та казка «Великоднє диво». Наприкінці заходу користувачам була, представлена виставка «Церковні дзвони, мов весна, Великий день до нас приносять», книги якої розповідають про походження та знайомлять користувачів бібліотеки з традиціями святкування Великодня. З видань, представлених на виставці, можна дізнатися, що кладуть у великодній кошик, що означають символи на писанках та ще багато цікавого.
      Тож у ці святкові дні Воскресіння Христового щиро вітаємо усіх користувачів бібліотеки зі святом і запрошуємо до читального залу на перегляд виставки. Ви отримаєте багато позитивних емоцій від спілкування з книжковими виданнями.
        

Немає коментарів:

Дописати коментар