середу, 24 серпня 2016 р.

Відзначення 25 річниці Дня Незалежності України

«Коли ти вже воскресла, Україно,                                   
то вознесися духом, вознесись!»
                        Роман Юзва

24 серпня 1991 року було проголошено Акт про незалежність України.  Збулося довічне прагнення нашого народу. Збулося те, за що страждали і гинули, боролися і вболівали, для чого жили і працювали мільйони синів і дочок України - впродовж років, десятиліть, століть... Те, що було провідною зорею для геніїв її духу, - і що було їхнім непозбутнім болем і тяжкою мукою... Україна стала вільною і незалежною державою. Відтоді ця дата в нашій державі відзначається як загальнонаціональне свято - День незалежності.
 З нагоди святкування 25 річниці Незалежності України,  Тлумацька  центральна бібліотека для дітей провела літературно музичну годину «У серці кожної дитини живе любов до України».  Протягом свята користувачі бібліотеки з читали власні вірші, а також вірші відомих поетів, співали пісні про Україну та її національні символи.
 А також відбулася презентація книжково-ілюстрованої виставки, «Незалежна і єдина наша ненька Україна». На якій представлені нові книги відповідної тематики, що користуються популярністю у читачів-дітей середнього і старшого шкільного віку та у керівників дитячого читання (батьків, вчителів, вихователів). 
Немає коментарів:

Дописати коментар