субота, 14 листопада 2015 р.

“У вишиванках вирушають за поріг на захист волі України”

     
    З метою вшанування мужності і героїзму захисту незалежності та територіальної цілісності України військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості , відповідно до Указу Президента України від 14.10.2014 року, в Україні встановлене нове державне свято - День Захисника України.
Готуючись гідно зустріти свято Тлумацька бібліотека для дітей провела цикл заходів під назвою “У вишиванках вирушають за поріг  на захист волі України”.
Працівники бібліотеки влаштували книжково – ілюстративні виставки : “Борці за волю і долю України”, “УПА – армія нескорених”, “Вони за Україну полягли”, день бібліографії “Козацька героїка захисників України”. Мандрівка книжково – ілюстративною виставкою “Козацька душа України” для юних читачів стала незвичною, особливою. Бібліотека присвятила її вшануванню героїв, які захищають нашу Батьківщину та пам’яті загиблим  воїнам.
Провели літературно – патріотичну годину на тему “Сила нескорених”. Діти слухали розповідь бібліотекаря про давні часи, коли була потреба захищати рідну землю від ворожих навал, про князів та гетьманів, про Запоріжську Січ, як могутній осередок захисту українського народу, про війну на сході нашої держави, про воїнів – захисників.
Читачі співали історико – патріотичні пісні, читали вірші про рідну землю, про бійців АТО – сучасних захисників Вітчизни.
Свято закінчилось хвилиною пам’яті  за героями, які полягли за наше мирне, чисте небо, за золотисте колосся, за щасливе майбутнє.
Немає коментарів:

Дописати коментар