четвер, 16 грудня 2021 р.

Бібліосвято “На радість нашим дітям Миколай іде по світу”

Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти День Святого Миколая Чудотворця. Історія цього свята має дуже давню, цікаву історію… 

Усе життя єпископа Миколая – нескінченна низка благодіянь і чудес, поданих, стражденному людству; він допомагав усім християнам та в першу чергу тим, кого спіткало горе, на землі й на морі, виносячи з глибин морських на сушу тих, хто потопав, визволяючи з неволі полонених та доставляючи їх додому. Чудес його не злічити, як і неможливо їх докладно описати. Так він ходить і донині, дарує добрим людям подарунки, злим – різочки - нагадування про помилки.


Таку святкову історію почули присутні (учні 5-Б кл. кл.кер. Саварин Людмила Дмитрівна) в бібліотеці для дітей  під час проведення бібліосвята  “На радість нашим дітям Миколай іде по світу”. Про традиції відзначення цього дня в Україні розповіли ведучі:  Вікторія  Кернична  та Людмила Попрожук, а також з великим задоволенням діти зачитували вірші про Святого Миколая. На завершення заходу діти отримали смачні гостинці.

  


Немає коментарів:

Дописати коментар