понеділок, 26 квітня 2021 р.

«Від здоров’я Землі – до здоров’я людей»

22 квітня, за  рішенням ООН, народи всього світу відзначають Всесвітній день Землі. Цей день направлений проти жорстокого, варварського і нерозумного використання природних ресурсів Землі.

Земля - наш дім, наша мати і ми нерозривно з нею пов'язані: як ми до неї ставимось - так і вона до нас.

Світ навколо нас такий чарівний, таких квітучий і радісний, що людині тільки б захоплюватись ним та берегти цю чудову і неповторну красу, та життя нас заставляє замислитись, бо


не все так добре, якби хотілося. Людська діяльність багато знищує природних ресурсів, нищить бездумно свою Землю і може настати незабаром такий час, коли природа стане проти людей, щоб людство задумалось, що наша Земля жива, що вона вимагає до себе кращого ставлення . День Землі нагадує усім, що дії кожної людини можуть багато змінити.

Потрібно вже сьогодні задуматись над своєю діяльність і навчитися жити на планеті в гармонії з природою, не тільки споглядати її красу і користуватись її благами, але й
дбати про її цілісність і непорушність. Відчувати її потреби, прислухатись про що співає Земля.

У бібліотеці для дітей міста Тлумачкористувачам представлена виставка літер


атури «Від здоров’я Землі – до здоров’я людей». А також проведено творчу майстерню «Діти малюють Землю».

Пам'ятаймо, що Земля — це неоціненний дар, подарований нам природою, це — наш спільний дім, тож берегти її — наш священний обов'язок.

Немає коментарів:

Дописати коментар