пʼятниця, 26 березня 2021 р.

До Всеукраїнського тижня дитячого читання

Національною бібліотекою України для дітей оголошено Всеукраїнський тиждень дитячого читання. 

 В  час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти в дітях любов до читання. Нічого не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою.

Завдяки Українському Інституту Книги, бібліотека для дітей м. Тлумач отримала 299  нових, крутих, якісних, стильних, ілюстрованих та цікавих книг українською мовою. А це – неоціненний вклад у майбутній розвиток наших читачів та бібліотеки зокрема.


У перелік відібраних книг потрапили і сучасні книги, і класика, зарубіжні автори та українські, неймовірні дитячі енциклопедії, фентезі, дитячі детективи, книги про перші почуття та ще багато-багато інших книг. До всеукраїнського тижня дитячого читання  у бібліотеці створено виставки презентації нових  книг «Під вітрилами книг до нових вражень та відкриттів».       

 У бібліотеках-філіях сіл: Надорожна, Пужники, Братишів представлені викладки   нової дитячої літератури для користувачів : «Неймовірний світ дитячої


книги», «Книжковий дім – чудовий дім, завжди для всіх відкритий він», «Книга-друг на все життя».

Після закінчення карантину нові книги чекають на юних відвідувачів, їх батьків, щоб знову відправитись у нові, цікаві та захоплюючі подорожі по безмежній Книжковій країні, де кожен читач відчує себе бажаним гостем.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар