вівторок, 18 лютого 2020 р.

Народознавчий калейдоскоп «Зимових свят чарівна круговерть»


Звичаї народу – це ті прикмети,
по яких розпізнається народ
не тільки в сучасному,
а і в його історичному минулому.
Олекса Воропай

Звичаї, традиції, обряди - це ті неписані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільш усенаціональних справах, у повсякденні та у святкові дні. Це ті найміцніші елементи, що об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю! Нині, як і багато століть тому, народні традиції, звичаї, свята є одним з головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності, адже в цих життєдайних джерелах – душа народу. Зимовий цикл свят є найбільш популярним і очікуваним в українців. Ці свята є найбільш таємничими, урочистими і «родинними».
 Бібліотека є центром народознавства, таким собі місточком через епохи культури. 15 лютого українці святкують Стрітення. У бібліотеці проведено народознавчий калейдоскоп «Зимових свят чарівна круговерть». Діти співали веснянки й востаннє звучали колядки та щедрівки.
Бібліотекар зазначила, що багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.2 коментарі:

 1. Easy "water hack" burns 2 lbs OVERNIGHT

  Over 160 000 women and men are trying a simple and SECRET "water hack" to drop 2 lbs every night while they sleep.

  It is easy and works with anybody.

  Here are the easy steps for this hack:

  1) Go grab a drinking glass and fill it with water half the way

  2) Now follow this strange HACK

  and you'll become 2 lbs skinnier the very next day!

  ВідповістиВидалити
 2. Під час карантину автор бестселерів на американському, італійському та іспанському AMAZON дніпровський письменник Дмитро Бондаренко читає своє оповідання "Диван", зі збріки "Кохати по-дніпропетровськи"

  https://youtu.be/kcsH_TIRg3Y

  ВідповістиВидалити