вівторок, 29 січня 2019 р.

«Соборність рідної землі – основа нації й народу» Історична година22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня 100 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської  Народної  Республіки. Офіційно ж в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.
Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків  роботи бібліотеки для дітей, тож  напередодні Дня Соборності для користувачів в  бібліотеці було проведено історичну годину  «Соборність рідної землі – основа нації й народу».
 Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення
свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.
Немає коментарів:

Дописати коментар