понеділок, 12 березня 2018 р.

«Допоки Україна - жива звучать Шевченкові слова»

Немає України без Шевченка. Як немає Шевченка без України. Тарас Шевченко підняв на найвищий рівень ту  дорогоцінну духовну спадщину, яку протягом віків створювали українські безіменні генії - творці народних пісень. Він здобув українській літературі загальне визнання і гідне місце в ряду національних культур світу, одним із перших гарантував вічність своєму народові, своїй мові та своїй культурі.  Чергова дата спонукає вкотре спинитися перед величчю генія, вчитатися, вдуматися, вслухатися в його безсмертне слово. Адже ми на вічному шляху до Шевченка...
«Допоки Україна - жива звучать Шевченкові слова» таку назву носила поетична година, приурочена до відзначення річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, яку провела бібліотекар читального залу Тлумацької бібліотеки для дітей спільно з учнями 5-А класу Тлумацької ЗОШ, що є постійними користувачами бібліотеки. Протягом заходу діти декламували безсмертні рядки з Кобзаря.
На творах Кобзаря зростали, морально мужніли, духовно збагачувалися кращі українські письменники, поети, художники, музиканти. Тож для користувачів була презентована книжкова виставка «Кобзар – це книга Правди», яка діє в читальному залі бібліотеки та дає змогу ознайомитись з виданнями „Кобзаря”, що побачили світ за час незалежної України.

Немає коментарів:

Дописати коментар