пʼятниця, 1 вересня 2017 р.

Інформація про День Знань

День знань – хвилююче свято для всіх, воно символізує початок нового навчального року. Як хвилюються першокласники, коли вперше йдуть до школи. Як пишаються 11-класники, коли розуміють, що тепер на них рівняється вся школа. Як хвилюються дорослі, коли відпускають своїх дітей до школи. В цей святковий день у школах та бібліотеках проводять урочисті заходи.
         Тема першого уроку в навчальному році завжди підбирається з особливою увагою. Останні роки для першого уроку обирають найбільш важливі теми в житті народу.
 Так і працівники Тлумацької дитячої бібліотеки  з учнями 4 класу Тлумацької школи провели перший урок під назвою «Все, що рідне, хай нам буде найдорожче і святе, рідна мова, рідний край наш над усе».  Під час бесіди бібліотекар звернула увагу читачів на літературу із книжково-ілюстративної виставки «Україно ! Мій коханий краю…» і провела огляд книг «Мій сонячний дім – моя Батьківщина».
Бібліотекар розширила поняття учнів про Батьківщину, про рідний край, аде кожна людина найбільше любить той край, де народилась і живе. Кожен пишається своєю рідною країною. Впізнає її з-поміж інших.
Наша держава – Україна, суверенна і незалежна, демократична і правова і щоб наша Батьківщина і надалі залишалася єдиною, незалежною, красивою, щоб нашу державу знали і поважали у Європі та в усьому світі потрібно любити свою Батьківщину, вчитись для того, щоб у майбутньому принести користь своєму народу.

Немає коментарів:

Дописати коментар